fbpx

Aleksandra i Paweł – reportaż ślubny

fotoreportaż ze ślubu i wesela

Ślub Aleksandry i Pawła odbył sie w jednym z tych upalnych, słonecznych dni, w którym sama natura pokazywała, jak bardzo sprzyja tym dwojgu zakochanych w sobie ludzi. Olu, Pawle – nawet nie zdajecie sobie sprawy, jak miło robi się na sercu, kiedy Para Młoda tak często obdarza się podczas ceremonii ślubu przelotnymi spojrzeniami i szerokimi uśmiechami.

Ślub w Łodzi, wesele w Andrespolu

Atmosfera na weselu była iście płomienna, a sama Para Młoda nie przestawała nawet na chwilę zajmować się gośćmi i bawić się na własnym weselu! To było też jedno z tych wesel, podczas których poczuliśmy się niesamowicie zżyci z całą rodzina, która tak niesamowicie wspierała Państwa Młodych, że nawet z naszej perspektywy można było odczuć, jak bardzo ich kochają, a ich serdeczność nie daje o sobie zapomieć!
Ola i Paweł postawili na niecodzienny wystrój . Połączenie czarnych obrusów i ciemnego makaronu ze złotymi dodatkami, bardzo precyzyjnie wplecionymi białymi kwiatami i piórami stanowiły bardzo przemyslaną kompozycję. Sala weselna przybrana w tak eleganckim czarno-złotym stylu zachwycała zarówno gości, jak i nas!

Jesteśmy naprawdę szczęśliwi, że mogliśmy być świadkami tak wspaniałej uroczystości tych dwojga i mamy nadzieję, że ta wewnętrzna radość nigdy ich nie opuści!

reportaż-ślubny-fotografia-ślubna-fotograf-wesele-łódź (9)
reportaż-ślubny-fotografia-ślubna-fotograf-wesele-łódź (13)
reportaż-ślubny-fotografia-ślubna-fotograf-wesele-łódź (31)
reportaż-ślubny-fotografia-ślubna-fotograf-wesele-łódź (57)
reportaż-ślubny-fotografia-ślubna-fotograf-wesele-łódź (62)
reportaż-ślubny-fotografia-ślubna-fotograf-wesele-łódź (87)
Chcesz o coś zapytać?
Z przyjemnością odpowiemy ♥
Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych, oświadczasz, że przeczytałeś i akceptujesz Politykę prywatności oraz zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje Ci prawo dostępu do Twoich danych, możliwości ich poprawienia i prawie do zapomnienia.
ikona logo emblemat fotografia ak shoot

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies.