fbpx

ANIA I KAMIL – REPORTAŻ ŚLUBNY

Reportaż ślubny i plener w dniu ślubu

Przedstawiamy Wam reportaż ze ślubu Ani i Kamila, który był jednym z tych, który zachwycał od pierwszych sekund spotkania z zakochanymi. 

 

Ślub w Skierniewicach, wesele w Hotelu Arkada

Romantyczna suknia Ani idealnie podkreślała Jej charakter, wzbudzając podziw w oczach szczęśliwego Kamila oraz wszystkich gości. A samo wesele okazało się huczną zabawą, w której każdy odnajdował coś dla siebie!

Bardzo lubimy, kiedy udaje się znaleźć kilka minut na sesje plenerową w dniu ślubu – w przypadku tych dwojga była ona absolutnie wyjątkowa! Wychodząc z sali na pobliskie pole dosłownie na 5 minut zobaczyliśmy taki ogrom uczuć i radości, o jakim można tylko pomarzyć. 

Aniu, Kamilu – życzymy Wam, żebyście nigdy nie zagubili tej pozytywnej energii i wspólnych uśmiechów – jedno spojrzenie na Was dodaje olbrzymiej motywacji w życiu! To był zaszczyt móc uczestniczyć w jednej z najważniejszych chwil w Waszym życiu – dziękujemy!

_AK_8073
_AK_8114
_AK_8409
Chcesz o coś zapytać?
Z przyjemnością odpowiemy ♥
Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych, oświadczasz, że przeczytałeś i akceptujesz Politykę prywatności oraz zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje Ci prawo dostępu do Twoich danych, możliwości ich poprawienia i prawie do zapomnienia.
ikona logo emblemat fotografia ak shoot

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies.