fbpx

Dominika i Marcin – fotoreportaż ślubny

Fotoreportaż Ślubny

Współpracując z tak piękną Panną Młodą i wspaniałym Panem Młodym niemożliwym jest, aby bycie fotografem ślubnym było czymkolwiek innym niż czystą przyjemnością.

Ślub Kościelny w Łodzi

Z Dominiką i Marcinem mieliśmy okazję spotkać się dwa miesiące wcześniej – podczas innego wesela, w międzyczasie omówiliśmy wtedy kilka szczegółów, jak wyobrażają sobie ich wielki dzień. 
Niestety rzeczywistość nieubłaganie dała się we znaki uniemozliwiając organizację wspaniałego wesela w listopadzie, ale nie pokrzyżowało to tych najważniejszych planów tych dwojga! 
Po ich ślubie w klimatycznym drewnianym kościele zostali przywitani zimnymi ogniami przez swoich najbliższych, przyjęli życzenia i odjechali z najszczerszymi uśmiechami na twarzach, jakie można sobie wyobrazić.

Dominiko, Marcinie – dziękujemy za zaufanie, mamy nadzieję, że zawsze będziecie tak (albo bardziej!) radośni, jak tego dnia!

_AK_3782
_AK29073
_AK29084
_AK29138
_AK29128
Chcesz o coś zapytać?
Z przyjemnością odpowiemy ♥
Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych, oświadczasz, że przeczytałeś i akceptujesz Politykę prywatności oraz zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje Ci prawo dostępu do Twoich danych, możliwości ich poprawienia i prawie do zapomnienia.
ikona logo emblemat fotografia ak shoot

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies.