fbpx

Karolina & Patryk – jesienny plener ślubny w Karkonoszach

Jesienny plener ślubny w Karkonoszach

Karolina i Patryk mieli własną wizję sesji ślubnej – od razu po ślubie powiedzieli nam, że znaleźli fantastyczne miejsce, żeby wybrać się na wschód słońca. I mieli rację!

Sesja zdjęciowa
Perła Zachodu
Dziki Wodospad

Około drugiej wnocy wyruszyliśmy w drogę, by najbardziej magiczna część dnia spędzić już w umówionym miejscu – celem była Perła Zachodu w Karkonoszach. Choć chłód dawał się małżonkom we znaki – nie dali się mu pokonać i ruszyliśmy jeszcze do jednego miejsca spędzając kolejne 30-40 minut w samochodzie i zatrzymując się po drodze, by chłonąć widoki (i przy okazji je uwieczniać!).
Do Dzikiego Wodospadu dotarliśmy juz lekko zmęczeni, ale sam widok dodał nam wszystkim nowej energii!

Karolino, Patryku – dziękujemy za podzielenie się z nami tymi pięknymi miejscami! Mamy nadzieję, że znajdziecie takich w swoim życiu jeszcze mnóstwo!

perla-zachodu-plener-slubny-karkonosze- (28)
karkonosze-dziki-wodospad-sesja-zdjeciowa-plener-slubny- (15)
karkonosze-dziki-wodospad-sesja-zdjeciowa-plener-slubny- (23)
karkonosze-dziki-wodospad-sesja-zdjeciowa-plener-slubny- (27)
Chcesz o coś zapytać?
Z przyjemnością odpowiemy ♥
Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych, oświadczasz, że przeczytałeś i akceptujesz Politykę prywatności oraz zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje Ci prawo dostępu do Twoich danych, możliwości ich poprawienia i prawie do zapomnienia.
ikona logo emblemat fotografia ak shoot

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies.