fbpx

Kasia i Michał – fotoreportaż ślubny

Fotoreportaż Ze Ślubu, wesela i poprawin

Kasia i Michał byli tymi szczęściarzami, którym udało się rozpocząć nasz trudny i krótki sezon 2020 – mimo że ich termin daleko odbiegał od dat, króre zazwyczaj rozpoczynały sezon. Pełni energii i tęsknoty za wspaniałymi ludźmi spotkaliśmy się z Nimi na przygotowaniach, by rozpocząć ten piękny dzień.

Ślub i Wesele w Pabianicach

Pamiętacie sesję narzeczeńską Kasi i Michała, kiedy to szaleńczo o wschodzie słońca weszli do rzeki by chlapać się radośnie wodą? Ich wesele nie mogło być inne! Pełne szaleństwa, radości, zabawy i tańca do samego rana! I choć mogłoby się wydawać, że po tak intensywnym wysiłku poprawiny będą raczej spokojne – zaskoczyli nas po raz kolejny i dając energię na kolejne wspaniałe śluby!

_AK_4740
_AK_4848
_AK_5241
Chcesz o coś zapytać?
Z przyjemnością odpowiemy ♥
Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych, oświadczasz, że przeczytałeś i akceptujesz Politykę prywatności oraz zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje Ci prawo dostępu do Twoich danych, możliwości ich poprawienia i prawie do zapomnienia.
ikona logo emblemat fotografia ak shoot

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies.