fbpx

Katarzyna i Adam – miejska sesja narzeczeńska

Łódzka sesja narzeczeńska

Miejska sesja narzeczeńska Kasi i Adama miała prawdziwie łódzki klimat – poszukiwaliśmy czerwonej cegły na terenie Księżego Młuna, wplątywaliśmy się w kolejne zaułki ulicy i odkrywaliśmy zapomniane bramy przy ulicy Piotrkowskiej, urządziliśmy sobie postój w romantycznej okolicy Pasażu Róży i przede wszystkim znakomicie się bawiliśmy!

SESJA NARZECZEŃSKA W ŁODZI

Kasia i Adam to jedna z tych par, u których wzajemne uczucie i prawdziwą radość z bycia razem widac już od pierwszych sekund spotkania – mimo lekkiego stresu, który nęka każdą przyszłą parę młodą na początku sesji! 
Kasiu, Adamie – to spotkanie zdecydowanie poprawiło nam humor na resztę dnia – nigdy nie pozwólcie sobie zapomnieć tak szeroko się do siebie uśmiechać!

zdjęcia na księżym młynie

_AK_9725
Chcesz o coś zapytać?
Z przyjemnością odpowiemy ♥
Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych, oświadczasz, że przeczytałeś i akceptujesz Politykę prywatności oraz zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje Ci prawo dostępu do Twoich danych, możliwości ich poprawienia i prawie do zapomnienia.
ikona logo emblemat fotografia ak shoot

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies.