fbpx

Marta&Michał – “Moi ludzie biorą ślub” – czyli sesja narzeczeńska z psem

"Moi ludzie biorą ślub!"

Kilka dni przed sesją Marta i Michał zadzwonili do nas z pytaniem, czy mogą na sesję narzeczeńską zabrać swojego najlepszego przyjaciela ze stosowną do okazji ozdobą.
 Ten, kto nas zna trochę bliżej wie, że straszni z nas psiarze, więc nie musimy chyba tłumaczyć, jak bardzo ucieszył nas ten pomysł.

Sesja narzeczeńska z psem

By nie stresować psiaka wybraliśmy miejsce w lesie, które jest bardzo niepopularne i dość dzikie. Gdy dojechaliśmy na miejsce naszym oczom ukazaly sie trzy uśmiechnięte postaci – szczęśliwi narzeczeni i radosny pyszczek energicznego staffika. Osobiście uwielbiamy, jak obecność zwierzaka wpływa na opiekunów – choćby tylko stał obok – atmosfera natychmiastowo staje się luźna, a wszelkie obawy przed obiektywem ustępują miejsca czystej naturalności (może powinniśmy zacząć dawać rabaty za przyprowadzanie zwierzaka na sesje, kto wie?)
Marto, Michale – mamy nadzieję, że jesteście zadowoleni z ujęć, które dla Was stworzyliśmy. Do zobaczenia na Waszym weselu już niedługo!

moi-ludzie-biora-slub-sesja-narzeczenska-z-psem (31)
moi-ludzie-biora-slub-sesja-narzeczenska-z-psem (45)
Chcesz o coś zapytać?
Z przyjemnością odpowiemy ♥
Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych, oświadczasz, że przeczytałeś i akceptujesz Politykę prywatności oraz zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje Ci prawo dostępu do Twoich danych, możliwości ich poprawienia i prawie do zapomnienia.
ikona logo emblemat fotografia ak shoot

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies.