fbpx

Oliwia i Maciej – reportaż ze ślubu plenerowego

romantyczny ślub plenerowy na Dworze Artusa

Kiedy na co dzień pracuje się z  wieloma sympatycznymi ludźmi i dzieli się z nimi najpiękniejsze chwile w ich życiach – czasem nie sposób nawiązać nowych znajomości, które znacznie wykraczają poza samą pasję fotografii – tak było z Oliwią i Maciejem. Jest to para szczególnie nam bliska, zwłaszcza po wyjeździe na sesję narzeczeńską nad Jezioro Garda we Włoszech (zobacz tutaj). 

ŚLUB PLENEROWY ŁÓDŹ

Nic dziwnego, że rozpoczynając zdjęcia na romantycznym ślubie plenerowym tych dwojga  – czuliśmy dużo większe napięcie niż zazwyczaj oraz jeszcze większą radość (choć nie sądziliśmy, że to możliwe!), kiedy Oliwia i Maciek wymienili obrączki, by stać się już tak naprawdę jednym. 
Dziękujemy, że mogliśmy uczestniczyć w tak wspaniałej ceremonii, a Młodej Parze życzymy po raz kolejny wszystkiego najlepszego na Nowej Drodze Życia!

Chcesz o coś zapytać?
Z przyjemnością odpowiemy ♥
Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych, oświadczasz, że przeczytałeś i akceptujesz Politykę prywatności oraz zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje Ci prawo dostępu do Twoich danych, możliwości ich poprawienia i prawie do zapomnienia.
ikona logo emblemat fotografia ak shoot

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies.