fbpx

Paulina i Mateusz – sesja plenerowa nad morzem

Plener Ślubny W Trójmieście

Paulina i Mateusz na lokalizację swojego pleneru ślubnego wybrali jedno z najbardziej urokliwych miejsc w Polsce. Spakowaliśmy sprzęt i wyruszyliśmy do Gdańska, by zgubić się w plątaninie malutkich uliczek Gdańskiej starówki, wybierając te miejsca, w których tłum zdecydowanie malał 🙂

zdjęcia ślubne w Orłowie

Jednak to druga część pleneru ślubnego okazała się prawdziwą magią. Po kilku szybkich ujęciach wyruszyliśmy tworzyć resztę pleneru ślubnego do Orłowa w Gdynii – i to tam, piękno przyrody i polskiego morza dało Paulinie i Mateuszowi znakomitą atmosferę do tego, by mogli po prostu być sobą. 
Ukradkowe spojrzenia i ciepło ich relacji rozgrzewało nas aż do wspaniałego wieczora, który – mamy nadzieję – również naszym zakochanym zapadnie głęboko w pamięci.

Plener ślubny nad morzem

plener-slubny-lodz-gdynia-orlowo (52)
plener-slubny-lodz-gdynia-orlowo (5)
plener-slubny-lodz-gdynia-orlowo (37)
plener-slubny-lodz-gdynia-orlowo (41)
Chcesz o coś zapytać?
Z przyjemnością odpowiemy ♥
Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych, oświadczasz, że przeczytałeś i akceptujesz Politykę prywatności oraz zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje Ci prawo dostępu do Twoich danych, możliwości ich poprawienia i prawie do zapomnienia.
ikona logo emblemat fotografia ak shoot

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies.